Pas debatit që e pati me Mbresën, Bruno qohet nga darka e të nominuarve (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas debatit që e pati me Mbresën, Bruno qohet nga darka e të nominuarve (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 01:05

Bruno sot e pati një debat të ashpër në darkën e të nominuarve me Mbresën.

Si pasojë e debatit, ai për një moment u ngrit nga darka duke thënë se nuk dëshiron të vazhdohet darka me fjalë që nuk i pëlqejnë.

Bruno më pas u kthye në darkë.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.