23:40, 12 Korrik 2019

Aktorja e njohur, Zoe Kravitz dhe aktori Karl Glusman, kanë martuar në Paris më 29 qershor.

Kështu 2 javë pas dasmës Kravitz është kthyer në New York të enjten, transmeton Klan Kosova.

Sipas Daily Mail, aktorja ka filluar xhirimet për filmin e ri, “High Fidelity”.

Gjatë këtyre dy jave çifti i njohur janë shëtitur në shumë vende të Evropës.

Konkurs Pune

Lexo më shumë