Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas Bleros, edhe Kaderi shpalos detaje nga jeta private (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:33
Kaderi
Kaderi

Blero dhe Kaderi kanë shpalosur detaje rreth jetës private të tyre.

Kaderi ka treguar se ajo është rritur vetëm nga babai pasi që nëna e ka lënë kur ka qenë vetëm dy muajsh, ndërsa ajo ka një motër nga nëna dhe babai, dhe katër fëmijë të tjerë janë nga nëna tjetër, pasi i është martuar babai.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.