Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parkim në pishinë

NULL NULL
16.05.2015 12:41
Dyshimi në aftësinë e femrave në vozitje nuk është vetëm paragjykim. Kjo vozitëse e dëshmon si të vërtetë.

Thuhet se femrat nuk janë të zonjat në timon.

Kjo grua në Kinë i vërtetoi këto zëra.

Ajo ra me makinën e saj në lumë, ndërsa po e parkonte.

11 12 13 14 15

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.