Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paris Saint-German-Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

NULL NULL
19.09.2023 20:30

Paris Saint-German dhe Borussia Dortmund do të ballafaqohen në kuadër të Ligës së Kombeve.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Parc Des Princes duke filluar nga ora 21:00.

Kjo do të jetë ndeshja e parë për dy ekipet në Grupin F, në kuadër të Ligës së Kombeve.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme