Paris Hilton refuzoi edhe presidentin amerikan për dasmën e Britney Spears - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paris Hilton refuzoi edhe presidentin amerikan për dasmën e Britney Spears

NULL NULL
02/07/2022

Paris Hilton më në fund ka folur për angazhimin e rëndësishëm që duhej të refuzonte që të mund të merrte pjesë në dasmën e shoqes së saj të vjetër Britney Spears me Sam Asghari më 9 qershor.

DJ dhe ylli i realitetit shpjegoi se çfarë ndodhi gjatë një interviste me Jimmy Kimmel, duke konfirmuar se ajo anuloi një darkë të rëndësishme me Presidentin Joe Biden, ku ishte vendosur të bënte një performancë.

Dhe ndërsa Paris kishte përmendur më parë në podkastin e saj “This Is Paris”, se ajo ishte ftuar në DJ në darkën e Biden’s Summit of Americas në Getty Villa në Los Angeles, ngjarja ishte planifikuar në të njëjtën natë me dasmën e Britney.

Madje, presidenti i ofroi Parisit që ta fluturonte me helikopter, por ajo nuk mendoi se ishte një ide e mirë, shkruan Prive. “Më kërkuan nga Presidenti Biden dhe ekipi i tyre që të shkoja me DJ në atë darkë samiti me të gjithë liderët e botës, por ishte e njëjta natë me dasmën e Britney-t”, tha Paris më parë.

Ajo thotë se në fakt anuloi darkën me presidentin dhe shkoi në dasmën e shoqes së saj.