Paris Hilton nis gjuetinë për mashkull - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paris Hilton nis gjuetinë për mashkull

NULL NULL
19/05/2015

Siç duket ka ardhur ora biologjike për Paris Hilton, e cila ka deklaruar se dëshiron të formojë një familje e të bëhet me fëmijë.

Bjondja bukuroshe tha në intervistën e saj për Bang Showbiz se në jetë ka arritur çdo gjë që ka dashur nga ana profesionale, përfshirë këtu linjën e parfumeve, të veshjeve, karrierën muzikore si dhe është kthyer në një yll të reality show-t. Por tani është koha të krijojë familje.

Hilton është shrehur se është në kërkim të mashkullit të saj ideal, dhe aktualisht po përdor si shumë yje të tjerë aplikacionin Tinder për ta gjetur atë. Urojmë të ketë fat në gjuetinë e thesarit.