Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paris Hilton ndan foto të rralla me shoqen e vjetër Britney Spears

NULL NULL
20.11.2023 13:02
Britney dhe Paris

Paris Hilton ndau foto të rralla të vetes duke pozuar me shoqen e saj të vjetër, Britney Spears.

Ylli televiziv, 42 vjeçe, e cila së fundmi iu bashkua të famshmëve të tjerë në Çmimin e Madh të Las Vegas – ngarkoi tre foto nga afër të dyshes elegante që datonin nga viti 2006, shkruan DailyMail, transmeton Klankosoa.tv.

Në mbishkrimin, nëna e një fëmije iu shkroi 25.5 milionë ndjekësve të saj, ’17 vjet më parë, Britney dhe unë krijuam selfie-n! Më etiketoni në selfitëtuajmë epik për të festuar shpikjen më ikonike’.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme