Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paredes mes Juves dhe Realit

NULL NULL
12.04.2018 14:30

Mesfushori i Zenit Saint Petersburg, Leandro Paredes, shpreson se mund të zgjedhë mes Juventusit dhe Real Madridit pas Kupës së Botës.

Paredes u transferua te klubi rus për një shumë prej 23 milionë eurosh në korrik të vitit të kaluar, por thuhet se ka fituar admirimin e Zonjës së Vjetër dhe kampionit evropian.

23 vjeçari  dëshiron që të jetë në një pozicion që të zgjedhë njërën prej këtyre dy skuadrave, vetëm pas Kupës së Botës që mbahet këtë verë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.