Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paredes do të largohet nga Juventus

NULL NULL
nga Shpend Spahija 11.04.2023 07:41

Leandro Parades do të largohet në fund të këtij sezoni nga Juventus dhe ky plan është i pandryshueshëm sipas gazetarit Fabrizio Romano.

Mesfushori do të kthehet tek Paris Saint Germain, prej nga ku ishte huazuar tek italianët, ndërsa pas kthimit në Francës do të vendos për të ardhmen e tij.

28 vjeçari këtë sezon me Juventus në të gjitha garat ka regjistruar 25 paraqitje, duke realizuar vetëm një asist, në duelin kundër Benfica në Champions League.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.