Paratë nuk e ndalin Sterling-un - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paratë nuk e ndalin Sterling-un

NULL NULL
21/05/2015
Raheem Sterling nuk do të nënshkruajë kontratën e re më Liverpoolin edhe sikur t'i ofrohen 900.000 funta në javë.

Ai si duket do të bashkohet më njërin nga klubet rivale, sipas agjentit të tij Aidy Ward.

Ward pret që skuadrat si Manchester City apo Chelsea të jenë destinacioni i anglezit, duke përjashtuar një bashkim të lojtarit me skuadrat tjera si Real Madrid, Barcelona dhe Bayern Munich.