Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për të shtunën e të dielën

NULL NULL
17.02.2023 13:46

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se gjatë fundjavës në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me diell dhe i qëndrueshëm, me  temperaturat që do të rriten në të dy vlerat ekstreme.

Minimalet do të lëvizin ndërmjet -1 deri 2 gradë Celsius, ndërsa temperaturat maksimale parashihen të lëvizin ndërmjet 11-16 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.