Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe shi

NULL NULL
17.04.2023 07:26
Moti

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me shi.

Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se temperaturat mbeten tipike vjeshtore në të dy vlerat ekstreme. Ndërkaq, reshjet do të jenë të intensitetit mesatar deri të lartë pothuajse në gjithë territorin.

Temperatura minimale do të shënohet me 3 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale me 14 gradë celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.