Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe shi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe shi

NULL NULL
04.05.2023 07:13
Shi

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me diell.

Sipas Institutit Hidrometerologjik vranësirat gjatë ditës parashihen të sjellin edhe riga shiu, njofton Klankosova.tv.

Temperatura minimale do të shënohet me 6 gradë Celsius, ndërsa ajo maksimale me 18 gradë celsius.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS