Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe riga të izoluara shiu - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për sot, vranësira dhe riga të izoluara shiu

NULL NULL
26.04.2023 07:24
Moti

Në Kosovë sot do të mbajë mot i vranët dhe me riga të izoluara shiu.

Në njoftimin e Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës thuhet se në fushat termike parashihet të ketë rënie në të dy vlerat ekstreme.

Ndër tjera, thuhet se do të jetë një ditë që do t’i ngjasojë stinës së vjeshtës së vonë, transmeton Klankosova.tv.