Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për sot

NULL NULL
23.04.2023 07:15
moti
moti

Këtë të diel në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vranësirat nëpër vende të izoluara mund  të sjellin riga të intensitetit të dobët, derisa në viset malore shi me intensitet mesatar.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 2 deri në 4 gradë, ndërkaq ato maksimale do të arrijnë deri në 20 gradë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.