Parashikimi i motit për nesër

Parashikimi i motit për nesër

NULL NULL
1 javë më parë

Instituti Hidrometeorologjik njofton se nesër (e diel) do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditën e shtunë.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius, njofton Klan Kosova

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi e lehtë deri mesatare.