Parashikimi i motit për fundjavë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për fundjavë

NULL NULL
21.04.2023 12:50
moti

Të shtunën parashihet të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët. Vranësirat gjatë ditës vende-vende parashihen të sjellin riga shiu të intensitetit të dobët.

Të dielën parashihet mot kryesisht i ngjashëm , por me rritje të lehta të temperaturave në vlerat e mesditës.

Temperaturat do të lëvizin ndërmjet 2 deri në 20 gradë Celsius.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

moti