Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit për ditën e sotme

NULL NULL
02.06.2023 07:10
moti

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot kryesisht i vranet dhe me intervale te gjata me diell.

Sipas njoftimit të këtij instituti, temperaturat maksimale sot do të arrijnë në 26 gradë Celsius, përcjell Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se do të fryje erë kryesisht nga juglindja dhe veriperendimi me shpejtesi 1-11m/s.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

moti

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.