Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Parashikimi i motit

NULL NULL
27.07.2022 06:59

Sot dhe nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, ku gjatë këtyre dy ditëve parashihen edhe reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-20 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 26-35 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s, njofton IHMK, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.