Paraqitja e parë e Chrissy Teigen që nga lindja e djalit! (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paraqitja e parë e Chrissy Teigen që nga lindja e djalit! (FOTO)

NULL NULL
06/09/2018

Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ceremonia e çmimeve British GQ për këtë vit.

Në këtë ceremoni u pa edhe John Legend së bashku me bashkëshorten e tij  Chrissy Teigen, kjo e fundit la gojëhapur me paraqitjen e saj të parë që nga lindja e djalit të saj, njofton Klan Kosova.

Ajo përpos që shkëlqeu me bukurin e saj gjithashtu na mahniti edhe me fustanin elegant që kishte zgjedhur në të cilin dukej shumë joshëse.

Gjithashtu çifti Legend dhe Teigen u panë mjaftë të dashuruar edhe gjatë kalimit në tapetin e kuq ku shkëmbyen një puthje.