Paraja i pajton Drake dhe Diddy - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paraja i pajton Drake dhe Diddy

NULL NULL
20/05/2015

Reperët e njohur Diddy dhe Drake tashmë janë bindur se shpallja e paqes mes vete i konvenon më shumë.

Ata raportohet se janë takuar pas mesnate, sigurisht të shoqëruar nga rojet përkatëse, dhe kanë folur rreth krijimit të brendit të përbashkët të veshjeve, aksesorëve dhe cigareve, raporton klankosova.

Këtë hap e kanë ndërmarre pasi mendojnë se ky bashkim do të jetë më përfitues për të dytë.