Para gjumit, Gresa ia masazhoi këmbët Andit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Para gjumit, Gresa ia masazhoi këmbët Andit (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 09:55

Gresa vazhdon të kujdeset mirë për të dashurin e saj, Andin.

Ajo ia ka masazhuar këmbët atij derisa po qëndronin në krevatin e dhomës së gjumit.

Derisa ajo bënte këtë veprim, çifti edhe diskutonte për çështje të ndryshme.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.