Paqarada: Ishim të pafat ndaj Andorrës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paqarada: Ishim të pafat ndaj Andorrës (VIDEO)

NULL NULL
28.03.2023 23:22

Futbollisti i Kosovës, Leart Paqarada, ka thënë se ishin të pafat në barazimin ndaj Andorrës.

Paqarada theksoi se e kanë ditur se do të jetë e vështirë ndaj Andorrës, pasi sipas tij, do të koncentrohej më shumë për t’u mbrojtur, njofton Klankosova.tv.

“E kemi ditur se do të jetë lojë e vështirë, sepse kundërshtari koncentrohet për t’u mbrojtur, i patëm disa raste. Nuk kem edhe shumë të saktë në pasime dhe driblime, në krosime dhe kem të pafatë nuk dhamë shumë gola”, tha Paqarada.