Paparacit kapin Dua Lipën në momente intime me të dashurin e ri (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Paparacit kapin Dua Lipën në momente intime me të dashurin e ri (FOTO)

NULL NULL
22.05.2023 22:37
Dua Lipa

Lidhja e re e Dua Lipës me regjisorin Romain Gavras u vulos në paraqitjen e super yllit krah tij në Cannes. 

Dyshja po përjetojnë ditët më të lumtura bashkë. 

Ata së fundmi janë kapur në momente edhe më private. 

Dua Lipa

Paparacit kanë arritur të kapin puthjet romantike të çiftit gjatë fundjavës. 

Pamjet janë nga hoteli ku po qëndrojnë Dua dhe Romain./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO.

Dua Lipa