Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje të rënda nga Vlora, qytetari e tërheq qenin zvarrë me veturë (VIDEO)

NULL NULL
09.08.2022 15:19

Sot gjatë ditës një ngjarje e rëndë është xhiruar nëpër rrugët e Vlorës.

Sazan Guri e ka postuar videon në fjalë në rrjetin e tij social në Facebook, ku mund të vërehet se një qytetar e ka lidhur qenin për veture dhe kështu e tërheq zvarrë gjatë rrugës, njofton Klan Kosova.

KUJDES!!! Pamjet janë të rënda.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.