Pamje të rënda nga momenti i shpëtimit të fëmijës nga ndërtesa e shembur në Siri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje të rënda nga momenti i shpëtimit të fëmijës nga ndërtesa e shembur në Siri (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 11:50

Një fëmijë i vogël u nxorr nga rrënojat në qytetin Azaz të Sirisë, pas tërmetit shkatërrues që tronditi Sirinë dhe Turqinë, duke lënë qindra të vdekur.

Tërmeti me magnitudë 7.8 ndodhi në orët e para të së hënës, ndërsa njerëzit ishin në gjumë dhe dhjetëra pasgoditje janë ndjerë në orët e mëvonshme, raporton BBC, transmeton Klankosova.tv.

Kujdes pamjet e mëposhtme janë të rënda: