Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje nga takimi me Borrell dhe Lajçak, Kurti në qejf shijon edhe çajin (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 16:08
Albin Kurti Bruksel

Një takim mes kryeministrit Albin Kurti me përfaqësuesit e lartë të BE-së për dialogun me Serbinë veçse ka nisur.

E për këtë, tashmë janë bërë publike edhe pamjet e arritjes së Kurtit në ambientet e takimit, teksa shihet shumë në qejf duke shijuar çajin, ku përballë tij qëndrojnë Joseph Borrell dhe Miroslav Lajçak, transmeton klankosova.tv.

Për më shumë ja pamjet:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.