Pamje nga takimi Kurti-Vuçiq në Bruksel (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje nga takimi Kurti-Vuçiq në Bruksel (VIDEO)

NULL NULL
18/08/2022

Takimi ndërmjet kryeministrit Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq në Bruksel.

Ky takim do të ndërmjetësohet edhe nga Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Evropian, Josep Borrell, i përkrahur nga i Dërguari i Posaçëm, Miroslav Lajçak, njofton Klan Kosova.

BE-ja ka publikuar pamje nga takimi që po mbahet.