Pamje nga protesta në Shkup (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje nga protesta në Shkup (FOTO)

NULL NULL
17/05/2015

Qytetarët në Maqedoni, janë bashkuar në protestën kundër qeverisë në Shkup e cila pritet të fillojë në ora 14:00.

Njerëzit kanë filluar të mblidhen. Numri sa vjen e shtohet dhe gjysmë ore përpara protestës janë grumbulluar më shumë se 3000 veta. Flamujt shqiptarë valojnë te protestuesit.

Forcat policore nuk po i pengojnë protestuesit. Aty shihen bashkë shqiptarë dhe maqedonë, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv 

 Protesta me llogo 1

Protesta shkup

Klan Kosova 2

Shkup