Pamje nga mbledhja e qytetarëve në sheshin “Zahir Pajaziti” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje nga mbledhja e qytetarëve në sheshin “Zahir Pajaziti” (VIDEO)

NULL NULL
02.04.2023 13:58

Këtë të diel, më 2 prill, në Prishtinë, platforma “Liria ka emër”, është duke organizuar marsh qytetar dhe solidarizues në mbështetje të luftës së drejtë të UÇK-së dhe ish-krerëve të saj, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi, Rexhep Selimi dhe bashkëluftëtarët e tyre në Hagë.

Qytetarë në numër të madh nga pjesë të ndryshme të vendit tashmë janë mbledhur në sheshin “Zahir Pajaziti”, raporton Klankosova.tv