Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pamje nga evakuimi i familjeve shqiptare (VIDEO)

NULL NULL
09.05.2015 18:28
Ministria e Brendshme e Maqedonisë në faqen e saj zyrtare ka postuar një video të evakuimit në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

Ministria e Brendshme e Maqedonisë në faqen e saj zyrtare ka postuar një video të evakuimit në Lagjen e Trimave në Kumanovë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.