Pamje nga aksioni i Njësisë Speciale në Karaçevë (VIDEO)

Pamje nga aksioni i Njësisë Speciale në Karaçevë (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës sot ka ndërmarrë një operacioni kundër krimit të organizuar, prostitucionit dhe veprimtarive të kazinove.

Policia është e paqasshme për këtë rast, por u raportuan se ka edhe të arrestuar, njofton Klan Kosova.

Klan Kosova ka siguruar një video nga vendin i ngjarjes.