Pamje nga aksidenti në Klinë ku vdiq një person (VIDEO)

Pamje nga aksidenti në Klinë ku vdiq një person (VIDEO)

NULL NULL
3 weeks më parë

Një person ka vdekur në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mbrëmje në hyrje të Klinës ku ishin të përfshirë një autobus dhe dy vetura.

Po ashtu nga ky aksident janë të lënduar edhe dy persona të tjerë.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi.

Gashi tha se detaje të tjera lidhur me rastin do të bëhet të ditura më vonë.

Lexuesit e Klankosova.tv kanë realizuar pamje nga vendi i ngjarjes.