20:46, 15 Mars 2019

Katy Perry duket se e ka lënë inatin prapa vetes sepse është e gatshme të bashkëpunojë me Taylor Swift.

Këngëtarja 34-vjeçare e hitit “365” është pyetur gjatë intervistës në tapetin e kuq të iHeartRadio Music Awards nëse do të pranonte që në të ardhmen të këndonte bashkë edhe me krijuesen e hitit “Bad Blood”.

“Epo, jam duke bërë muzikë me Zedd… Jam e hapur”, deklaroi ajo.

Tashmë jemi të sigurt që këto dy ish-mike i kanë dhënë fund zënkës katërvjeçare dhe janë të gatshme  për të vazhduar aty ku e kanë lënë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë