21:06, 28 Nëntor 2019

Kryediplomati kosovar në detyrë, Behgjet Pacolli iu dha detyra të reja sportistëve kosovarë.

Ai ka emëruar si “Ambasadorë të Vullnetit të Mirë të Kosovës”, kampionen olimpike në xhudo, Majlinda Kelmendi dhe trajnerin Driton Kuka.

Konkurs Pune

Lexo më shumë