22:40, 23 Nëntor 2017

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, është takuar me presidentin e Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, njofton Klan Kosova.

Pacolli ka takuar Erdoganin derisa po qëndron në një vizitë në Staboll.

Kënaqësi të takoj Presidentin Erdogan gjatë vizitës sime në Stamboll. Mbetet një nga përkrahësit më të mëdhenj të Kosovës”, ka shkruar Pacolli në llogarinë e tij në Facebook.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë