Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pacolli sot në Berlin, flitet për dialogun Kosovë-Serbi

NULL NULL
10.01.2019 07:00

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, sot pritet të takohet me ministrin e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Heiko Maas.

Klan Kosova raporton se Pacolli dhe homologu i tij Maas do të flasin për dialogun ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, i cili është në fazën përfundimtare.

Nga ky takim pritet t’i jepet edhe kahje këtj dialogu.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.