Pacolli: I solla fat Shqipërisë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pacolli: I solla fat Shqipërisë

NULL NULL
13/06/2015

Ish-presidenti i Kosovës dhe sipërmarrësi i famshëm shqiptar ,Behgjet Pacolli e ka shikuar sot nga tribunat e Elbasan Arena, miqësoren mes Shqipërisë dhe Francës.

Pacolli e ka konsideruar këtë prezencë si fatsjellëse për kombëtaren shqiptare.

“Solla fat si spektator në Elbasan Arena. Shqipëria fitoi! Urime të gjithë!” ka shkruar Pacolli në facebook,transmeton Klan Kosova.