Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pa makina – me biçikleta

NULL NULL
03.05.2015 20:34

Sot në Ferizaj u organizua kampanja e quajtur “Pa makina-me biçikleta”.

Kjo kampanjë u organizua në kuadër të Komunës së Ferizajt, Klubit të Çiklizmit “Kastrioti” dhe me ndihmën e Policisë së Kosovës dhe Shërbimit Emergjet.
Kjo kampanjë u organizua me një qëllim të vetëm, pra për ti vetëdijësuar të gjithë qytetarët që të përdorin biçikletat.
Shumë më argëtuese këtë maratonë të çiklizmit e bëri edhe interesimi i të rinjëve për të qenë pjesë e saj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.