Pa dashje, Arta dhe Gresa shkëmbejnë puthje në buzë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pa dashje, Arta dhe Gresa shkëmbejnë puthje në buzë (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 14:19

Gresa mbrëmë në bazë të votave u eliminua nga shtëpia, por “Kuti e fatit” e shpëtoi dhe ajo u rikthye në shtëpi.

E këtë lajm e pritën me shumë gëzim si Gresa, ashtu edhe Andi, por edhe banorët e tjerë, të cilët me t’u kthyer Gresa në shtëpi, iu hodhën në përqafim.

Por, ishte një moment paksa i sikletshëm për Gresën dhe Artën, të cilat padashje kanë shkembyer puthje në buzë.