21:58, 27 Janar 2020

Pjesëtarët e grupit P.I.N.T, Lyrical Son, Lavda dhe Mc Kresha kanë publikuar sot bashkëpunimin e ri.

Ky projekt është pjesë i albumi i tyre ‘USA’, përcjellë Klan Kosova

Kënga titullohet ‘Amore’ dhe është punuar vetëm në versionin ‘audio’, ndëra teksti është shkruar nga Mc Kresha, Lyrical Son dhe Singullar.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e tyre më të re.

Konkurs Pune

Lexo më shumë