Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani sot pret në takim Power

NULL NULL
13.05.2023 08:13

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim Administratoren e Agjencisë Amerikane për Zhvillim Ndërkombëtar (USAID), Samantha Power.

Pas takimit do të deklarohen për media, njofton Klankosova.tv.

Power dje bashkë me kryeministrin Albin Kurti dhe ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli, shpallën ankandin për parkun me energji solare.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.