Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani: Sot i bashkohemi komunitetit egjiptian për festuar Ditën Kombëtare të tyre

NULL NULL
24.06.2024 16:41
Presidentja Vjosa Osmani
Presidentja Vjosa Osmani. Foto: Arkiv

Presidentja Vjosa Osmani ka thënë se sot i bashkohet komunitetit egjiptian në mbarë Kosovën për të festuar ditën e tyre të komunitetit!

Ajo ka uruar të gjithë qytetarët e komunitetin egjiptian për ditën kombëtare të tyre.

“Diversiteti është një nga pikat tona më të forta dhe ne vlerësojmë kontributin e të gjitha komuniteteve tona”.

“Së bashku, ne do të vazhdojmë të fuqizojmë çdo zë dhe çdo ëndërr!”, ka thënë Osmani. /Klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.