Osmani pret sot një delegacion të lartë të zyrtarëve amerikanë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani pret sot një delegacion të lartë të zyrtarëve amerikanë

NULL NULL
03.03.2023 09:16
Vjosa Osmani

Presidentja e Republikës, Vjosa Osmani pret në takim një delegacion të lartë të zyrtarëve e bizniseve të ndryshme amerikane (Partnership Opportunity Delegation), njofton Presidenca, përcjell Klankosova.tv.

Ky takim në organizim të Zyrës së Partneriteteve Globale e Departamentit amerikan të Shtetit do të mbahet në orën 12:00 në Presidencë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.