Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani ngushëllon prindërit e fëmijëve që humbën jetën në sulmin në Beograd

NULL NULL
03.05.2023 15:56
Vjosa Osmani
Vjosa Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar pas sulmit në një shkollë në Beograd ku humbën jetën tetë fëmijë dhe roja.

“Nuk ka asnjë më të vlefshme sesa jeta e një fëmijëve dhe asgjë më shumë dhimbse sesa humbja e asaj jete. Përcjell ngushëllimet e mia më të thella për të gjithë prindërit që humbën jetën gjatë të shtënave të tmerrshme në një shkollë në Beograd”, ka shkruar Osmani në Twitter, përcjell KlanKosova.tv.

“Lutemi për shërbim të shpejtë për të gjithë ata që kanë pësuar lëndime”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.