Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani e pret në takim ministrin e Forcave të Armatosura të Mbretërisë së Bashkuar

NULL NULL
23.05.2023 13:46

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka pritur në takim James Heappey, ministër i Shtetit për Forcat e Armatosura të Mbretërisë së Bashkuar.

Takimi është duke u zhvilluar në objektin e presidencës pa pranon e mediave. Po ashtu pas takimit nuk do të ketë deklarime për media.

James Heappey gjatë ditës po ashtu do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti./eo/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.