Osmani e Kurti bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani e Kurti bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova

NULL NULL
28.11.2021 10:36

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti kanë bërë homazhe tek varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Këto homazhe ata i bënë me rastin e 28 nëntorit, Ditës së Flamurit, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, Osmani e Kurti kanë bërë homazhe edhe në Prekaz si dhe edhe tek shtatorja e Ismail Qemalit në Prishtinë.