Osmani dhe Kurti do të bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani dhe Kurti do të bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Rugova

NULL NULL
28/11/2021

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti do të bëjnë homazhe tek varri i ish-presidentit Ibrahim Rugova.

Homazhet do të bëhen nga ora 10:25, njofton Klankosova.tv.

Krerët e shtetit po bëjnë nderime në ditën e pavarësisë së Shqipërisë si dhe përvjetorit të daljes publike së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në skenë.