Osmani dhe Kurti bëjnë homazhe te varri i Adem Demaçit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani dhe Kurti bëjnë homazhe te varri i Adem Demaçit

NULL NULL
28/11/2021

Presidentja Vjosa Osmani dhe Kryeministri Albin Kurti kanë bërë homazhe tek varri i veprimtarit, Adem Demaçi.

Këto homazhe ata i kanë bërë me rastin e festës së 28 nëntorit, Ditës së Flamurit, përcjell Klankosova.tv.